Українська правда

Нафтовидобувники допоможуть батальйону територіальної оборони області (фото)

На початку цього тижня під головуванням начальника НГВУ "Надвірнанафтогаз" Володимира Чуприни відбулася виробнича нарада за участі профспілкового активу підприємства на якій розглядалося питання щодо надання допомоги новоствореному п'ятому батальйону територіальної оборони області, що дислокований в селищі Делятин Надвірнянського району. На нараді були присутні представники Надвірнянської РДА начальник управління економіки Василь Уніят, завідувач сектору мобілізаційної роботи Валерій Іконов та представники батальйону І.Баран та Р.Монастирецький. 

Як проінформував заступник начальника НГВУ "Надвірнанафтогаз" Степан Соломон в березні - квітні цього року працівники підприємства вже перерахували свою одноденну заробітню плату на казначейський рахунок Збройним Силам України, а це майже 350 тисяч гривень матеріальної допомоги. Однак конкретне цільове використання Збройними Силами України вказаної суми невідоме.

За результатами наради на підприємстві створено комісію, яка проведе збір добровільних внесків працівників, які вподальшому будуть використані для безпосереднього придбання першочергових матеріально-технічних ресурсів, визначених самим батальйоном територіальної оборони Івано-Франківської області.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка