Українська правда

В Надвірній відбувся ознайомчий візит в рамках міжнародного проекту HOUSES (фото)

11 грудня, до Надвірної завітали представники ініціативних груп та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), контактні особи органів місцевого самоврядування Херсонської та Миколаївської областей з метою обміну досвідом в реалізації проектів та впровадження сталих енергоефективних рішень. Захід організований в рамках впровадження проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) та проекту IFC «Енергоефективність в Україні» програми підтримки Фонду енергоефективності.

 В Надвірнянській міській раді учасників делегації гостинно зустріли  в.о.міського голови Тарас Пекарський та муніципальний координатор м.Надвірна Олег Антонюк.

З вступним словом виступила Леся Попелюх, регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Івано-Франківській області. Координатор муніципальних проектів Олег Антонюк коротко презентував наше місто, розповів про головні напрямки співпраці міської ради в рамках різноманітних проектів та програм, ознайомив присутніх з результатами співробітництва з проектом ПРООН, інструментами підтримки розвитку ОСББ в м.Надвірна та презентував кращі практики впровадження спільних проектів. Ознайомила з діяльністю  ОСББ  м.Надвірна голова ОСББ Оксана Мерцало, яка розповіла про реалізований проект по переоснащенню освітлення придворової території та сходових кліток з втіленням інноваційних технологій з використанням сонячної енергії в багатоквартирному житловому будинку №4а на вул.І.Франка в м.Надвірна ОСББ «Добробут 2010».

Владислав Тимошенко,   регіональний експерт Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC), представник ПРООН презентував присутнім стратегію модернізації багатоквартирного будинку в рамках програми «Енергодім».

Після обміну досвідом, гості міста відвідали багатоквартирні житлові будинки, де є створені ОСББ та були реалізовані мікропроекти в рамках міжнародного проекту та здійснені роботи в рамках Програми підтримки ОСББ м.Надвірна.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6