Українська правда

ДСЮШ

В Надвірній зібрали на "хабар" Президенту, щоб він призначив голову РДА (фото + відео)

Сьогодні в Надвірній біля приміщення РДА місцеві громадські активісти збирали у мешканців міста кошти на «хабар» Президенту, щоб він нарешті призначив голову Надвірнянської РДА. Вдалось зібрати 108 гривень, один долар, 20 грош, і 20 радянських копійок. Акцію ініціювала Громадська рада при Надвірнянський РДА та ще близько двадцяти громадських організацій. Проте акція виявилася малолюдною, чи то люди розчарувалися у владі, чи в самих активістах, на неодноразові заклики депутата Івано-Франківської обласної ради Володимира Грабовецького виступити на акції бажаючих не знайшлося.


Водночас, місцева активістка Тетяна Пришляк озвучила цифру за яку нібито мали призначити голову Надвірнянської РДА - 50 тисяч доларів.
Також, звертаючись до присутніх, активістка Тетяна Пришляк дещо образливо згадала про жителів району, назвавши їх бідним гірським людом. Зокрема активістка публічно сказала наступне: "Ми нашу акцію вважаємо, що ми виконали свою функцію і будемо збиратися тут систематично, поки до нас не дослухаються і з високих кабінетів не зглянуться над бідним гірським людом Надвірнянщини".

 

ФОТО: Прес-служба партії «ВОЛЯ»

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка