В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата Під судом

Українська правда

ДСЮШ

В Надвірній зібрали на "хабар" Президенту, щоб він призначив голову РДА (фото + відео)

Сьогодні в Надвірній біля приміщення РДА місцеві громадські активісти збирали у мешканців міста кошти на «хабар» Президенту, щоб він нарешті призначив голову Надвірнянської РДА. Вдалось зібрати 108 гривень, один долар, 20 грош, і 20 радянських копійок. Акцію ініціювала Громадська рада при Надвірнянський РДА та ще близько двадцяти громадських організацій. Проте акція виявилася малолюдною, чи то люди розчарувалися у владі, чи в самих активістах, на неодноразові заклики депутата Івано-Франківської обласної ради Володимира Грабовецького виступити на акції бажаючих не знайшлося.


Водночас, місцева активістка Тетяна Пришляк озвучила цифру за яку нібито мали призначити голову Надвірнянської РДА - 50 тисяч доларів.
Також, звертаючись до присутніх, активістка Тетяна Пришляк дещо образливо згадала про жителів району, назвавши їх бідним гірським людом. Зокрема активістка публічно сказала наступне: "Ми нашу акцію вважаємо, що ми виконали свою функцію і будемо збиратися тут систематично, поки до нас не дослухаються і з високих кабінетів не зглянуться над бідним гірським людом Надвірнянщини".

 

ФОТО: Прес-служба партії «ВОЛЯ»

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
+1 #40 Зеленчук 18.03.2015, 16:25
Я буду голосувати за ВОЛЮ- майбутнє Надвірни!
Цитата
 
 
0 #39 Причіпала 17.03.2015, 10:05
Цитую гість:
Люди, чого слухаєте всяку брехню і маячню. Президент звільнив Іваночка в кінці грудня. Яких півроку немає голови? В когось погано з математикою.

В Тебе добре з математикою - поговори за податки, з цифрами і прізвищами.
Цитата
 
 
+1 #38 вуйко 16.03.2015, 22:32
Цитую Практик:
Різні люди - різні думки. Але виникають питання : Чому півроку нема голови району ? Що це означає?Кому це вигідно ?Податки річ важлива. А чи заплатили податки ті, які вибудували хороми без Америки ? А ті, що працювали за кордоном гроші де висилали ? В Польщу ?Ті, що брали кредити тут і погасили за короткий термін звідки гроші взяли ? З бізнесу чи з валізки ?Ті, що прихопили земельку і досі не заплатили жодної копійки податку ( рішення є, але нема права власності) - це чесні ? А ті, що не ходять на мітинги - це погані і байдужі ? А Бойчук, Грабовецький, Пришляк не підходять ? Чому ні ? Бо так. Порядку нам не треба, нам треба "свого".

Запитували, відповідаю:
1. Тому що його не призначили.
2. Порушуть закон.
3. Тому хто бере хабар за призначення.
4. Ні
5. Україну
6. Заробили за кордоном.
7. Чесні, нема права власності, нема податку.
8. Ті що не ходять на проплачені мітинги - мудрі.
9. Читай пункт 8.
Цитата
 
 
0 #37 вуйко 16.03.2015, 22:03
Цитую марина:
Я не виправляля,його просто видалили,а я написала новий.

Зрозуміло, вибачаюсь, а то я подумав шо то адмін написав : ). А яйцями закидувати не потрібно, креще на виборах не дати жоднго голосу за цю так звану волю.
Цитата
 
 
+1 #36 гість 16.03.2015, 16:01
проплачена піар-акція, деревянкова партія "воля" готується до місцевих виборів
Цитата
 
 
0 #35 гість 16.03.2015, 10:40
Люди, чого слухаєте всяку брехню і маячню. Президент звільнив Іваночка в кінці грудня. Яких півроку немає голови? В когось погано з математикою.
Цитата
 
 
0 #34 Практик 16.03.2015, 09:37
Різні люди - різні думки. Але виникають питання : Чому півроку нема голови району ? Що це означає?Кому це вигідно ?Податки річ важлива. А чи заплатили податки ті, які вибудували хороми без Америки ? А ті, що працювали за кордоном гроші де висилали ? В Польщу ?Ті, що брали кредити тут і погасили за короткий термін звідки гроші взяли ? З бізнесу чи з валізки ?Ті, що прихопили земельку і досі не заплатили жодної копійки податку ( рішення є, але нема права власності) - це чесні ? А ті, що не ходять на мітинги - це погані і байдужі ? А Бойчук, Грабовецький, Пришляк не підходять ? Чому ні ? Бо так. Порядку нам не треба, нам треба "свого".
Цитата
 
 
0 #33 Михайло Андрійович 15.03.2015, 12:35
Нині Тьоха висунув "претезію", що то я про нього написав коментар "на своєму сайтІ". Тьоха чіпати то зле - він поважний чоловік - користується заслуженою поваггою.
Цитата
 
 
0 #32 марина 14.03.2015, 21:18
Я не виправляля,його просто видалили,а я написала новий.
Цитата
 
 
+1 #31 Любко 14.03.2015, 15:07
Судячи з кількості зібраних грошей людям насрати чи буде у нас голова рда, чи ні. Нахолєру він нам потрібен , нам від того стане легше жити?
Цитата
 
 
+2 #30 Wer 14.03.2015, 09:44
Якись покоцаний манікюр у рахівниці і ще а що в робочий час на цьому збіговиську робили деякі працівники рда? Крицький не дозволяв іти в робочий час
Цитата
 
 
+1 #29 вуйко 13.03.2015, 22:25
Цитую Марина:
Шановні надвірнянці,на другий їхній такий мітинг закидаємо їх яйцями.Яйця гарантую,кури несуться.

Шановна Марина а поділіться секретом, як ви виправили свій коментар : ).
Цитата
 
 
0 #28 Марина 13.03.2015, 20:51
Шановні надвірнянці,на другий їхній такий мітинг закидаємо їх яйцями.Яйця гарантую,кури несуться.
Цитата
 
 
0 #27 вуйко 13.03.2015, 12:20
Цитую Тарас:
Відповідно до ст.214 КПК України, слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше, ніж через 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочати розслідування. А може дійсно в нашій прокуратурі вже інтернету нема , га вуйку?

Ще раз напишу, де докази, суд бере до уваги безаперечні докази, а не надруковані в інтернеті, цей сайт не може бути змі. Прокуратура нічого не буде вносити і відкривати. Якщо не вірите, можете написати заяву і подивитись, чи захочуть відкрити справу.
Цитата
 
 
+1 #26 Алла 13.03.2015, 11:53
Позбиралась уся не дорозвинута (,,,,,) Надвірної і хоче щось розказувати. Та хто вони такі немає слів щоб підібрати, але вся гидота яка є на світі стосується кожного і кожної особисто. Взагалі викурити цю всю бикоту подальше від людей. Не може одне з другим слова сказати читає два слова з листка, а колотити світом перші.
Цитата
 
 
0 #25 z 13.03.2015, 04:52
За словами блондинки-Порош енко ВЗЯТОЧНИК.Якщо це правда,їй нічого не буде,якщо це брехня блонда має годувати воші на зоні.Час покаже.А в військовій формі це терористи?Бо що вони роблять серед цієї кучі баранів перед РДА?
Цитата
 
 
0 #24 Тарас 12.03.2015, 22:51
Відповідно до ст.214 КПК України, слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше, ніж через 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочати розслідування. А може дійсно в нашій прокуратурі вже інтернету нема , га вуйку?
Цитата
 
 
+1 #23 вуйко 12.03.2015, 22:25
Цитую Тарас:
Цитую вищенаведене повідомлення в ЗМІ, що є підставою для відповідного реагування ( і не тільки для коментаторів ) :
"Сьогодні в Надвірній біля приміщення РДА місцеві громадські активісти збирали у мешканців міста кошти на «хабар» Президенту, щоб він нарешті призначив голову Надвірнянської РДА. Вдалось зібрати 108 гривень, один долар, 20 грош, і 20 радянських копійок"

Реагування ким? Відколи цей сайт змі?
Цитата
 
 
+1 #22 Тарас 12.03.2015, 22:17
Цитую вищенаведене повідомлення в ЗМІ, що є підставою для відповідного реагування ( і не тільки для коментаторів ) :
"Сьогодні в Надвірній біля приміщення РДА місцеві громадські активісти збирали у мешканців міста кошти на «хабар» Президенту, щоб він нарешті призначив голову Надвірнянської РДА. Вдалось зібрати 108 гривень, один долар, 20 грош, і 20 радянських копійок"
Цитата
 
 
0 #21 Тарас 12.03.2015, 22:10
У статтях 364, 364-1, 365-2, 368, 368-3, 368-4, 369, 369-2 та 370 Кримінального кодексу України під неправомірною вигодою слід розуміти грошові кошти або інше майно, переваги, пільги, послуги, нематеріальні активи, будь-які інші вигоди нематеріального чи негрошового характеру, які пропонують, обіцяють, надають або одержують без законних на те підстав.
Цитата
 
 
0 #20 вуйко 12.03.2015, 22:07
Цитую Тарас:
Вуйку,так то тепер хабар в Кримінальному кодесі вигодою обізвали, а то ти ніби сам не знаєш. А довести до необхідних розмірів суму хабаря Пришлячка зможе через ніч використовуючи свою дурну голову за звичним для неї (Пришлячки) призначенням. А те що вона хабар пропонувала Президенту то це вже факт доконаний і публічність вчиненого злочину лише пікреслює цинізм і зухвалість цієї політичної хвойди.

Піждіть, піждіть Пришлячка окремо і акція окремо. Гроші збирав хто? Де докази що вона пропонувала хабара особисто?
Цитата
 
 
0 #19 Тарас 12.03.2015, 21:54
Вуйку,так то тепер хабар в Кримінальному кодесі вигодою обізвали, а то ти ніби сам не знаєш. А довести до необхідних розмірів суму хабаря П..шлячка зможе через ніч використовуючи свою дурну голову за звичним для неї (П..шлячки) призначенням. А те що вона хабар пропонувала Президенту то це вже факт доконаний і публічність вчиненого злочину лише пікреслює цинізм і зухвалість цієї політичної хвойди.
Цитата
 
 
0 #18 гість 12.03.2015, 21:47
Пане Тарасе ви таке мудре написали, що простий люд вас не зрозуміє.Напиші ть по простому кому і що пахне за такі діяння.
Цитата
 
 
0 #17 вуйко 12.03.2015, 21:39
Цитую Тарас:
Стаття 369. Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі

1. Пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища -
караються штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк, із спеціальною конфіскацією.
3. Діяння, передбачені частиною першою або другою цієї статті, якщо неправомірна вигода надавалася службовій особі, яка займає відповідальне становище, або вчинені за попередньою змовою групою осіб, -
караються позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої та із спеціальною конфіскацією.
4. Діяння, передбачені частиною першою, другою або третьою цієї статті, якщо неправомірна вигода надавалася службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, або вчинені організованою групою осіб чи її учасником, -
караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої та із спеціальною конфіскацією.

І де ж та вигода?
Цитата
 
 
0 #16 Тарас 12.03.2015, 21:26
Стаття 369. Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі

1. Пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища -
караються штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуван их мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк, із спеціальною конфіскацією.
3. Діяння, передбачені частиною першою або другою цієї статті, якщо неправомірна вигода надавалася службовій особі, яка займає відповідальне становище, або вчинені за попередньою змовою групою осіб, -
караються позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої та із спеціальною конфіскацією.
4. Діяння, передбачені частиною першою, другою або третьою цієї статті, якщо неправомірна вигода надавалася службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, або вчинені організованою групою осіб чи її учасником, -
караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої та із спеціальною конфіскацією.
Цитата
 
 
+1 #15 вуйко 12.03.2015, 21:24
О се адмін коментарі пише і плюсує. Пішла реклама Партії ВОЛЯ наше гасло "Жодного дня без новини про про партію ВОЛЯ"
Цитата
 
 
+6 #14 гість 12.03.2015, 20:10
Народ срав на вас і на ваш мітинг,зібралос я пару зівак,бо незнали що там таке,подивилися і поверталися та йшли.Надоїли ви народу своїми гаслами та призивами.Для себе вибиваєте посади та кабінети а на людей вам начхати.Люди потрібні вам на виборах. а дальше залишаються сам на сам з своїми бідами. Можна подумати, що пані пришляк коли небудь дбала чи подбає про людей,хіба що за себе та своїй родичів.Скоро вас закидають яйцями на другому зібранні,от побачите.В україні такий складний час,москаль не дає голови підняти а ви сієте поміж людей бучу,підбурюєте проти влади та президента.Його вибирав народ України,і то велика більшість, а ви бунт робите,ви що за Путіна за Рассею.Так виходить з ваших виступів,ви шановне панство не українці, українці зараз на передовій,сидят ь в окопі,лежать ранені та покалічені та захищають таких як ви.Ганьба вам ,озирніться навколо,люди змучились від ваших зібрань,нікому вони не потрібні,це є доказом того скільки людей вас слухали.Люди плювали і йшли геть матюкаючись.
Цитата
 
 
+7 #13 Роман 12.03.2015, 19:48
Долар разом з капелюхом напевно Бойчук з Америки привіз.Зібралис я одні трутні,а ще кажуть,що про народ думають брехуни чортові.Тьоха шулєр та трутень,який програв в карти все що мав.який навіть трудової книжки не має. а тудиж,де тепле містечко,він і кабінет собі вибрав,курубцій ним відділом хоче керувати,та нажаль такого немає,та і освіти пан немає ніякої,хіба ,що Стримбівську восьмирічну школу.А чому цим трутням в військовій формі не дали повісток,це питання треба поставити воєнкому.Чому наші діти пішли в АТО а вони труть штани тут, кого захищають афериста Трачука чи народ,як вони кажуть.Чому пан Трачук говорить скільки коштує хліб, ми це всі знаємо бо купляємо щодня а на їякі доходи він живе ,і хто платить йому зарлату.Чому служба СБУ не допитає паню Пришляк про хабар президенту, це дуже серйозне звинувачення,це дуже серйозна стаття.Ми скопіювали це все і відправили в адміністрацію президента,дума ю відповідь буде скоро.
Цитата
 
 
+2 #12 Маруся 12.03.2015, 18:12
А капелюх мабуть Бойчук з Гамерики привіз ? :) І ,не шкода мастити ?
Цитата
 
 
+7 #11 Emma 12.03.2015, 17:55
Закрийте спершу гральні автомати з заду " Ідеала".Доки будете брати хабарі а автомати дальше будуть працювати під прикриття що там ремонт.Ви що сліпі чи дурні. Хватить дурити людей і обкрадати кишені батьків та дурманити голови нашим дітям. Поставте крапку цьому бандитизму.Гань ба Вам.
Цитата
 
 
+3 #10 вася 12.03.2015, 15:53
Танько, та схаменись. Ти вже всім в поперек горла стоїш. Так надоїла. Що страх. Та ти ж жінка, мама. Виховуй дітей.
Цитата
 
 
+7 #9 гість 12.03.2015, 15:43
Хлопчики у формі, якраз є взвод. Прошу до зброї і на фронт. Вам тут нема що робити. Трутні. На чолі зі своїм головним крикуном з жовтим шаликом.
Цитата
 
 
+6 #8 гість 12.03.2015, 15:36
Цирк поїхав, а клоуни залишились. Гарна була вистава. Браво. А саме основне скільки глядачів багато було. Як Вам не встидно. Ще й депутат обласної ради прирівняв розум до клоунів.Певно такий самий розум має. Фист. Якраз з цими "активістами" заживе Надвірнянщина і запанує Україна.
Цитата
 
 
+7 #7 Орест 12.03.2015, 13:42
Краще гроші потрачені на плакати, озвучку потратили на корисливішу справу. І може хватить майданити, лопати в руки, віники, рукавиці і шось корисне робіть шановні добродії і добродійки. Від одного вашого вигляду разом з українськими політиками тошнить вже, достала ця політика!
Цитата
 
 
+4 #6 Гість 12.03.2015, 11:37
Тьоха картьожнік -покеріст жулік ше той,та це ганьба люду флєцькому...
Цитата
 
 
+6 #5 МІша 12.03.2015, 10:43
Заява Пришлячки про вимагання грошей за посаду голови є підставою для реагування правоохоронних органів, які маю ть розслідувати такі факти як положено, а не прпосто це мають чути люди на майдані
Цитата
 
 
+3 #4 о 12.03.2015, 08:02
а шо то бойчук одівся в кольори днр?
Цитата
 
 
+6 #3 Гість 12.03.2015, 07:19
Дуже погано актиаыстцы живеться зараз та ы жилося завжди,,,,,,а тепер вона вирішила попіклуватися про бідний гырський люд.Та повна маячня,люди не вірять ні одному продажному чиновнику,та тому що зібрався на цю акцію.Просували свого Бойчука,який 15 років проживав за кордоном,не слатив ні однієї гривні податку та до боджету міста,та ще багато цікавого моральноо про його життя за кордоном є, а тепер чесний та справедливий хоче керувати ,та ніколи такого не буде,вийдемо всі жителі міста на другу таку акцію,і біля мікрофона розкажемо про кожного хто там стояв.Та ще один картьожник дуже праведний намалювався,про грав в карти все що мав,нігде ніколи за своє життя не працював,а тепер знайшов тепле містечко.Та ганьба вам активісти.Про кожного можу написати ,про всіх хто там стояв знаю конкретно .
Цитата
 
 
+5 #2 олег 12.03.2015, 00:29
Що за фігня!!!!! Дешевий піар "Волі"!!!!
Цитата
 
 
+8 #1 Васьок 12.03.2015, 00:25
Цікаво, а звідки Пришлячка знає про 50 тис.? Мабуть, їх команда пропонувала іншу суму?
Цитата